BKS: przegrana z Hutnikiem

BKS przegrał z Hutnikiem
istotne.pl 4 hutnik pieńsk, bks bolesławiec

W meczu 6. kolejki jeleniogórskiej okręgówki BKS przegrał w niedzielę na Spółdzielczej z Hutnikiem Pieńsk 1:3 (0:2). Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie spotkania. Po błędzie obrony BKS Hutnik przejął piłkę i przeprowadził błyskawiczny kontratak, który skutecznym strzałem zakończył Przemysław Ofiara.

Po straconym golu BKS próbował wyrównać, ale na murawie kibice widzieli tylko ogólną niemoc... To był już kolejny, bardzo słaby mecz w wykonaniu bolesławian. Natomiast piłkarze Hutnika zadali drugi, skuteczny cios pod koniec pierwszej połowy. W 39 minucie piłkę w bramce gospodarzy umieścił Maciej Kiełbowicz i było 2:0.

Po zmianie stron nadzieję miejscowym kibicom dał Adrian Kulesza, który w 46 minucie, zdobył gola kontaktowego. Niestety, to była ostatnia bramka, jaką tego dnia zdobyli piłkarze BKS-u. W 53 minucie wynik spotkania na 3:1 dla Hutnika Pieńsk ustalił Dariusz Kowal. Ten sam zawodnik miał jeszcze okazję na podwyższenie rezultatu, ale nie trafił w światło bramki z rzutu karnego. BKS Bolesławiec – Hutnik Pieńsk 1:3 (0:2).

BKS: Walczak, Olesiński, Dmuchowski, Dul, Biały (żk) (46′ Szaja (żk)), Mucha, Puzio (46′ Kulesza (żk)), Kowalonek (80′ Rudkowski), Graczyk, Majka, Latała (64′ Gasiak).