Puchar: KS Stare Jaroszowice – BKS 1:2

Puchar: KS Stare Jaroszowice - BKS 1:2
istotne.pl 4 bks bolesławiec, ks stare jaroszowice

W środowym meczu pucharowym BKS Bolesławiec pokonał KS Stare Jaroszowice 2:1 (2:1). Gole dla BKS zdobyli: Dorian LatałaŁukasz Graczyk. Dla KS Stare Jaroszowice trafienie zaliczył Tomasz Król. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

W 14 minucie, po rzucie rożnym dla BKS, w polu karnym Jaroszowic dobrze odnalazł się Dorian Latała i po niepewnej interwencji bramkarza dał prowadzenie zespołowi z Bolesławca. W 26 minucie Marcin Szaja obsłużył podaniem Łukasza Graczyka i było 2:0.

Nadzieję na korzystny rezultat Starym Jaroszowicom przywróciła bramka Tomasza Króla (40 minuta). Więcej goli jednak w tym meczu już nie padło. Warto wspomnieć, że Jaroszowice, w 80 minucie, nie wykorzystały rzutu karnego. W bramce BKS-u pewnie interweniował Jakub Walczak i zwycięstwo piłkarzy Sebastiana Tylutkiego stało się faktem.