BKS w trzeciej rundzie Okręgowego Pucharu Polski

istotne.pl mecz, bks bolesławiec, znicz kruszyn

W środę (4 września) seniorzy BKS rozgrywali swój drugi mecz w Okręgowym Pucharze Polski. Tym razem bolesławianie zmierzyli się w Kruszynie z tamtejszym Zniczem. W pierwszej połowie na boisku niewiele się działo. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części gry. W polu karnym Znicza przytrzymywany był Dorian Latała. Arbiter za ten faul podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Oskar Pochwała.

Zaledwie chwilę później było już 2:0. Tym razem gola zdobył sam Dorian. Ten sam zawodnik następnie podwyższył na 3:0. Do końca drugiej połowy padły jeszcze trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się: ponownie Oskar Pochwała, Łukasz GraczykMateusz Medyński. BKS pokonał zespół z Kruszyna 6:0 i awansował do trzeciej rundy pucharowych zmagań.