BKS: Trzeci remis z rzędu

Piłkarze BKS-u i Pogoni Świerzawa
istotne.pl 4 bks bolesławiec, pogoń świerzawa

W sobotę (24 sierpnia) na stadionie przy ulicy Spółdzielczej BKS podejmował zespół Pogoni Świerzawa. W pierwszej połowie na murawie niewiele się działo. Żadna z ekip nie forsowała tempa. Było dużo walki w części środkowej boiska. W 44 minucie na prowadzenie wyszli goście. Jakuba Walczaka pokonał Marcin Gajek i zrobiło się 1:0 dla Pogoni.

W drugiej części gry piłkarze BKS-u przyspieszyli grę, jednak kolejny raz brakowało wykończenia. Gospodarze grali nerwowo i chaotycznie. W 89 minucie meczu podbramkowe zamieszanie wykorzystał Oskar Pochwała, doprowadził do wyrównania i tym samym ustalił wynik spotkania. BKS Bolesławiec – Pogoń Świerzawa 1:1 (0:1).

BKS: Walczak, Olesiński, Biały (żk) (67′ Gasiak), Lisowski, Kowalonek (72′ Rudkowski), Szaja (62′ Pochwała), Puzio, Graczyk, Zagórski (żk), Majka, Kulesza.