Raper JotGie z nowym teledyskiem i utworem zapowiadającym drugą płytę

Raper JotGie z nowym teledyskiem i utworem zapowiadającym drugą płytę
fot. https://www.youtube.com/channel/UCQzWZLfnu1BYj3JWtZGls0g Pochodzący z Nowogrodźca raper – mimo pandemii – nie próżnuje. Latem ma się ukazać jego najnowsza płyta zatytułowania „Sztos”.
istotne.pl nowogrodziec, hip-hop, jotgie

W ubiegłym roku informowaliśmy o pierwszym solowym materiale JotGie (skrót od: „Jestem Graczem”), pochodzącego z Nowogrodźca rapera, który od kilku lat mieszka w Warszawie. Mixtape nosił tytuł „Dwa Kolory”. JotGie: – Odbiór pierwszej płyty był dobry. Chciałbym podziękować za to słuchaczom.

Swoistym podsumowaniem pierwszej „solówki” był wideoklip, który wiosną miał premierę na YouTubie. Za teledysk odpowiedzialna jest firma ENC Frame, która kręci klipy na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii czy na Jamajce. – Przyjechali z Łodzi do Warszawy. Mieliśmy sporo szczęścia, bo zdjęcia odbyły się jeszcze przed zakazem wychodzenia z domu – wspomina JotGie. O samym klipie napisał portal rapnews.pl.

Mimo pandemii koronawirusa nasz krajan nie próżnuje. Wziął m.in. udział w Hot 16 Challenge – Dostałem nominację z Nowogrodźca, to było miłe zaskoczenie – podkreśla.

Co więcej, przygotowuje właśnie drugi album, który będzie nosić tytuł „Sztos”. – Niwelujemy błędy z pierwszej płyty, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość – zapowiada raper.

Album ma się ukazać w lipcu, tylko w wersji cyfrowej. I tym razem będzie to wybuchowa mieszanka hip-hopu i… muzyki klubowej. – Chciałbym zrobić jeszcze jeden teledysk, ale zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie – dodaje JotGie.

Do tematu wrócimy. Sylwetkę Mateusza przestawiliśmy w materiale: JotGie, raper z Nowogrodźca, wydał swój pierwszy mixtape.