materiał promocyjny

Przedstawiamy sprzęt kuchenny marki Ambition – patelnia, którą musisz mieć!

Patelnia i garnek
fot. pexels.com Odpowiednie wyposażenie kuchni w akcesoria kuchenne sprawia, że gotowanie staje się przyjemniejsze i bardzie efektywne. Bez wątpienia jednym z akcesoriów, bez którego w kuchni zwyczajnie nie można się obyć, jest patelnia.
istotne.pl 1 zdrowie, kuchnia, miasto jelenia góra

Reklama

Jak wybrać tę najlepszą oraz na co zwracać uwagę, szukając odpowiedniej patelni – tego wszystkiego dowiesz się w naszym tekście. A do prezentacji tych istotnych elementów wykorzystamy sprzęt marki Ambition, patelnie cieszące się nieustającą popularnością.

Patelnia Ambition – czy warto?

Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na patelnie Ambition? Opinie użytkowników nie pozostawiają wątpliwości, należą one do ścisłej czołówki wybieranych przez domowych kucharzy sprzętów. Bez wątpienia ma na to wpływ sama marka, cechująca się wysoką jakością swoich produktów. Jednak nie jest to jedyna cecha przemawiająca za takim wyborem. W ofercie, również dostępnej w sklepie Neo24 https://www.neo24.pl/maleagd/dokuchni/patelnieigarnki.html?producent=ambition, znaleźć można olbrzymi wybór produktów, dzięki czemu łatwo znajdziesz patelnię dostosowaną do swoich potrzeb.

Rodzaje patelni

Poniżej prezentujemy patelnie Ambition różnych rodzajów, dzięki którym wyposażenie Twojej kuchni stanie się bogatsze.

Patelnia grillowa Ambition

Sezon grillowy obecnie w pełni, jednak możliwość cieszenia się przysmakami z grilla możesz mieć również w chłodniejszym okresie. Wszystko to za sprawą dedykowanej patelni o charakterystycznym, rynienkowatym dnie. Dzięki temu mięso ani warzywa zamiast smażyć się w warstwie tłuszczu, poddawane są obróbce w cieple przez niego wydzielanym. Jednocześnie korzystanie z patelnie grillowej sprawia, że mięso nie smaży się również we własnym tłuszczu – on również spływa do wspomnianych rynienek.

Patelnia do naleśników Ambition

Smażenie naleśników do wyzwanie dla bardziej doświadczonych domowych kucharzy. Ci wiedzą, że do przyrządzenia idealnych placków niezbędna jest odpowiednia patelnia o odpowiednio cienkim dnie. Jeśli chcesz zostać mistrzem lub mistrzynią domowych naleśników, a w Twojej szafce brak odpowiedniego sprzętu, patelnię o cienkim dnie i niskich ściankach znajdziesz w bogatej ofercie akcesoriów marki Ambition linii Granite, charakteryzującej się niezwykłym wykończeniem, stylizowanym na kamień.

Patelnia WOK do dań kuchni azjatyckiej

Innym specyficznym rodzajem patelni jest sprzęt o wysokich ścianach i grubym dnie, umożliwiający szybką obróbkę produktów w wysokiej temperaturze. Dzięki temu przyrządzisz coraz popularniejsze potrawy kuchni azjatyckiej, takie jak „stir fry” czy różne wariacje ze smażonym ryżem oraz makaronem.

Patelnia do jajek sadzonych i racuchów

Coraz większą popularnością cieszą się także specjalne patelnie do smażenia jajek i małych placuszków. Otwory wyżłobione w dnie umożliwiają uzyskanie idealnego, okrągłego kształtu, dzięki czemu Twoje dania zachwycą swoim kształtem pozostałych domowników i sprawią, że domowe śniadanie będzie wyglądać jak posiłek w modnej knajpie.

Reklama