Komunikat Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej

Komunikat Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej
fot. Wikimedia Commons W imieniu Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej informujemy, że nabór wniosków do konkursu dotyczącego „Wsparcia dla MŚP dotkniętych skutkami COVID-19” został wstrzymany z powodu występujących usterek technicznych.
istotne.pl umwd

Z uwagi na priorytety naszej działalności, którymi są transparentność oraz polityka równych szans dla wszystkich Beneficjentów, po przywróceniu sprawności systemu informatycznego niezwłocznie poinformujemy o nowym terminie rozpoczęcia naboru.

Rozpocznie się on dopiero w momencie uzyskania przez nas zapewnienia od zewnętrznej firmy obsługującej serwery o całkowitym usunięciu problemu oraz zapewnieniu, że ponownie one nie wystąpią. Planowany termin przywrócenia naboru to czwartek, 25 czerwca, o godzinie 10:00.

Mamy pełną świadomość zapotrzebowania z Państwa strony na wsparcie finansowe, dlatego też bardzo dziękujemy za uwagi oraz komentarze, które posłużą nam do usprawnienia działań podejmowanych w przyszłości.

W imieniu Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej pragniemy przeprosić Państwa za utrudnienia spowodowane usterkami technicznymi.

Logo DIPLogo DIPfot. UMWD

tekst zlecony