Najlepsi uczniowie i absolwenci powiatowych szkół uhonorowani

Najlepsi uczniowie i absolwenci powiatowych szkół uhonorowani
fot. Powiat Bolesławiecki W piątek 25 października w Teatrze Starym odbyła się gala, w trakcie której 129 uczniów i absolwentów szkół powiatowych odebrało nagrody i stypendia.
istotne.pl powiat bolesławiecki

Uczniów uhonorowano za wybitne osiągnięcia naukowe, za udział w olimpiadach przedmiotowych, za sukcesy sportowe na szczeblu co najmniej wojewódzkim. Nagrodzono również laureatów krajowych i międzynarodowych konkursów naukowych i artystycznych w roku szkolnym 2018/2019.

Nagrody Starosty Bolesławieckiego przyznawane są od 2009 roku na mocy uchwały Zarządu Powiatu Bolesławieckiego. Powiatowi urzędnicy:

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Lista uczniów i absolwentów szkół nagrodzonych przez Starostę Bolesławieckiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019:

  • Dawid Bałut
  • Alicja Barbara Basińska
  • Kornelia Klaudia Baryluk
  • Martyna Bedełek
  • Przemysław Bielecki
  • Gordian Czerkawski
  • Aleksandra Maria Domzalska
  • Marcelina Drozdek
  • Hanna Marta Druzgała
  • Sara Emilia Dudzik
  • Klaudia Ferlewicz
  • Karolina Galek
  • Mikołaj Gapiński
  • Dawid Gorczyca
  • Oliwia Gorczyca
  • Martyna Klara Goss
  • Tomasz Hajde
  • Kamil Herbut
  • Patryk Heryć
  • Dominika Anna Hrycaj
  • Maciej Hyjek
  • Wiktoria Jędryczka
  • Samanta Natalia Jońca
  • Michał Jóźków
  • Pola Aleksandra Juchaniuk
  • Patryk Kacper Kamiński
  • Jakub Karaban
  • Gracjan Kozak
  • Agata Knapik
  • Katarzyna Marusiak
  • Tomasz Marcin Marut
  • Oliwia Adriana Miszkiewicz
  • Dominika Marianna Muzyka
  • Marta Najdek
  • Gracjana Natalia Napolska
  • Patrycja Julia Pawlus
  • Anna Barbara Popko
  • Marcin Przyłucki
  • Piotr Michał Tylutki
  • Piotr Obrzut
  • Arkadiusz Oliwier Olszewski
  • Magda Sawin
  • Julia Suchecka
  • Magdalena Natalia Sudół
  • Katarzyna Szajwaj
  • Wiktoria Szczepańska
  • Aleksandra Wołoszyn
  • Daniel Zatylny
  • Jakub Zmaczyński.

Lista uczniów, którzy będą otrzymywać stypendium Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce oraz sukcesy w olimpiadach i turniejach w roku szkolnym 2018/2019:

  • Szymon Biegała
  • Wiktor Cawricz
  • Mateusz Paweł Cygan
  • Jakub Czerwiński
  • Klaudia Chudzik
  • Katarzyna Natalia Chyła
  • Bartosz Drab
  • Hubert Duma
  • Kornelia Wiktoria Faryniarz
  • Alicja Filip
  • Kacper Gajda
  • Agnieszka Gawron
  • Natan Gądzik
  • Jarosław Gwozdowicz
  • Wiktor Górak
  • Klaudia Hola
  • Maksymilian Tadeusz Idzikowski
  • Zofia Juda
  • Marceli Mateusz Jurczak
  • Seweryn Andrzej Kaczorowski
  • Patryk Grzegorz Kocioł
  • Aleksander Komarek
  • Amelia Kowalska
  • Oliwia Kozaczuk
  • Jakub Aleksander Kwoczka
  • Alicja Maria Król
  • Wiktoria Anna Kurt
  • Karolina Erika Latoch
  • Nikola Dorota Lechowska
  • Katarzyna Liput
  • Julia Anna Mańkiewicz
  • Aleksandra Urszula Markiewicz
  • Katarzyna Marusiak
  • Małgorzata Alicja Mazur
  • Aleksandra Karolina Mernioz
  • Sławomir Andrzej Męczyński
  • Patrycja Julia Midera
  • Michał Dominik Miśta
  • Dominika Weronika Mosiądz
  • Klaudiusz Mrozik
  • Jacek Myjkowski
  • Konrad Andrzej Nikurczak
  • Marta Anna Nowacka
  • Dominika Pawlak
  • Dominika Julia Perdon
  • Wojciech Piróg
  • Martyna Pleer
  • Kornelia Podkowicz
  • Magdalena Polańska
  • Patrycja Barbara Płonka
  • Grzegorz Ponciszko
  • Monika Prosół
  • Żaneta Gabriela Ratajczak
  • Zuzanna Rewińska
  • Marcin Tadeusz Rogalski
  • Jakub Ruciński
  • Szymon Rygiel
  • Emilia Julita Turaczyk
  • Olaf Siedlecki
  • Jakub Kazimierz Sikora
  • Sandra Skrok
  • Agata Magdalena Skrzypska
  • Mirela Stefanko
  • Wiktoria Styczyńska
  • Adam Mateusz Stypczyc
  • Martyna Świdnicka
  • Kinga Szpunar
  • Krzysztof Szczur
  • Mariusz Walenty Wawrykowicz
  • Magdalena Anna Wilk
  • Julia Anna Wojtas
  • Kacper Wolny
  • Iryna Vialushkina
  • Kamila Zamojska
  • Filip Zarubiński
  • Marcin Łukasz Zawrotniak
  • Marta Zborowska.