materiał promocyjny

Łóżko domek a może bajkowe krzesełka? Sprawdź, jakie meble powinny znaleźć się w pokoju Twojego dziecka

Łóżko dziecięce
fot. teddyroom.pl Aranżacja poszczególnych pomieszczeń w domu wymaga bardzo głębokiej analizy i wielu przemyśleń. Najistotniejszym elementem staje się dla każdego rodzica urządzanie pokoju dla dziecka. Każdy przedmiot w pokoju dziecka powinien być praktyczny, Najczęściej w pokoju dziecięcym dominują różne żywe kolory, różnorodne barwy, kolorowe tapety.
istotne.pl 1 dziecko, łożko, miasto jelenia góra

Reklama

Urządzając pokój malucha także warto zwrócić uwagę na dobór odpowiednich mebli.  Wśród nich na pewno decydujące miejsce zajmuje łóżeczko dla dziecka. Oferta rynkowa jest w tym względzie niezwykle szeroka. Niemniej jednak bardzo ważne jest to, aby łóżko dziecięce było zawsze wygodne, komfortowe i bezpieczne. Łóżko stanowi nie tylko miejsce snu, ale także dziennego odpoczynku niekiedy zaś jest miejscem nauki i zabawy. Oferta dziecięcych łóżeczek Teddyroom wychodzi naprzeciw oczekiwaniu wszystkich rodziców, którzy chcą stworzyć dla swoich pociech idealne miejsce do nauki i relaksu.

Łóżko domek-niesamowity pomysł w aranżacji pokoju

Coraz większa ilość rodziców wybiera łóżko domek. To specjalnie zaprojektowana konstrukcja, dzięki której dziecko może spędzać tam czas nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia.

Łóżka domki oferowane przez Teddyroom to meble bezpieczne, kolorowe oraz nowoczesne i funkcjonalne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby dziecko w ferworze zabawy nie zrobiło sobie żadnej krzywdy. Z tego powodu firma nie produkuje mebli z ostrymi zakończeniami, bądź wystającymi elementami, które mogłyby stanowić źródło potencjalnego zagrożenia. Ponadto wszelkie farby oraz inne środki impregnacyjne, zabezpieczające są ekologiczne i nie stanowią żadnego zagrożenia dla dziecka. Warto zaznaczyć, że stosowane w konserwacji środki są hipoalergiczne, dlatego mogą korzystać z nich nawet dzieci wykazujące uczulenie.

Łóżka domki Teddyroom są oferowane w różnych rozmiarach. Podstawowymi są wielkości 160x80 oraz 140x70 cm. Łóżka są wykonywane w wersji z barierkami zabezpieczającymi oraz bez barierek. Osobnym zagadnieniem stają się w tym miejscu również stosowane materace do łóżek domków.

Materace do łóżek

Wybierając meble, łóżko, na pewno warto zwrócić uwagę na adekwatny materac. Z uwagi na to, że łóżka domki mają w większości przypadków standardowe rozmiary, to tym samym materace do nich można zakupić w dowolnym sklepie. Pomimo tego faktu, wielu rodziców wybiera materace z oferty Teddyroom, ponieważ produkowane są one z troską o komfortowy sen dziecka a także zachowanie przez niego zdrowego kręgosłupa. Materace w ofercie firmy są bezpieczne, a producent daje gwarancję ich wysokiej jakości. Jakość jest potwierdzona przyznanym atestem Oko-Tex 100.

Jak wiadomo, jakość materaca ma kluczowe znaczenie dla zdrowia ludzkiego kręgosłupa. Stosowanie odpowiedniego, zdrowego, materaca już od najmłodszych lat jest rozwiązaniem pozwalającym o kręgosłup zadbać od dziecka. Materace są dostępne w takich samych rozmiarach jak łóżka. Istotnym elementem na pewno jest materiał, z którego są wykonywane. Zastosowana została specjalistyczna pianka poliuretanowa, która odznacza się bardzo dużą wytrzymałością i elastycznością. To ma swoje przełożenie na swobodne użytkowanie materacy przez wiele długich lat. Materace idealnie dostosowują się do kręgosłupa dziecka, dlatego w efekcie unikamy schorzeń, chorób i bólu.

W ofercie znajdziemy:

  • materace piankowe
  • materace piankowo-kokosowe
  • materace strefowe

Materace te są obustronne, dlatego możemy korzystać z obu powierzchni.  

Wszelkie akcesoria do pokoju dziecięcego powinny być bezpieczne, wytrzymałe, a jednocześnie przyjazne dla oczu. Łóżko dziecięce jest szczególne, ponieważ to ono jest miejscem zabawy, snu, odpoczynku oraz nauki.

Teddyroom to firma, w której ofercie znajdziemy meble, krzesełka, stoliki, czy łóżeczka, które wywołują uśmiech na twarzy dziecka i ich rodziców. Ciekawe wzory, kształty, różnorodna gama kolorystyki sprawiają, że dziecko cieszy się z pięknie wyposażonego pokoju. Jednocześnie meble są bezpieczne i odznaczają się wysokim stopniem funkcjonalności. Produkty oferowane przez Teddyroom wyróżniają się innowacyjnością i nowoczesnością. Odpowiednio dobrane w pokoju dziecka, stworzą wyjątkowy nastrój. W takim pokoiku dziecko z przyjemnością będzie spędzać swój wolny czas, uczyć się i odpoczywać.

Reklama