BKS wygrał z Prochowiczanką Prochowice

Piłkarze na murawie stadionu
fot. istotne.pl Po trzech remisach drużyna seniorów BKS wreszcie odniosła zwycięstwo. Wyjazdowy mecz z Prochowiczanką Prochowice zakończył się wynikiem 2:1 dla BKS.
istotne.pl 0 prochowiczanka prochowice, bks bolesławiec

BKS w trzech poprzednich meczach zremisował, zaś Prochowiczanka w trzech wcześniejszych meczach przegrała. Dlatego piłkarze obu zespołów chcieli zmienić niekorzystną serię wyników. Obie drużyny zaczęły mecz szybką grą. Pierwsza połowa była wyrównana. Żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. W drugiej połowie przeważali piłkarze z Prochowic.

Mimo wielu przeprowadzonych przez prochowiczan akcji, to bolesławianie zdobyli prowadzenie. Bramkę dla naszej drużyny w 70 minucie zdobył Jacek Jasiński. W samej końcówce regulaminowego czasu gospodarzom udało się wyrównać. Bramka na 1:1 padła po błędzie obrony BKS. Jednak gospodarze nie cieszyli się z remisu zbyt długo. W doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa zdobył strzałem z główki Grzegorz Nowak. BKS Bolesławiec wygrał z Prochowiczanką Prochowice 2:1.