Miasto przygotowało zgłoszenia do Klucza Sukcesu

Fragment strony Dolnośląski Klucz Sukcesu
fot. www Bader Polska, Manufaktura, BOK, BTG i MOSiR – te firmy i instytucje zgłosił Urząd Miasta Bolesławiec do nagrody "Dolnośląski Klucz Sukcesu".
istotne.pl 0 konkurs, bader, manufaktura, dolnośląski klucz sukcesu

Reklama

W kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 250 osób nominację otrzymała Fabryka Naczyń Kamionkowych "Manufaktura". W kategorii firm powyżej 250 zatrudnionych firma "Bader Polska" – producent pokrowców i elementów tapicerki skórzanej do samochodów.

W kategorii najlepszej instytucji kultury lub inicjatywy kulturalnej o klucz sukcesu walczyć będzie Bolesławiecki Ośrodek Kultury – organizator Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji został nominowany w kategorii najlepszego organizatora masowych imprez rekreacyjnych oraz ośrodka sportu i rekreacji za organizację Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kręglarstwie Klasycznym, stworzenie skate parku i ścieżek rowerowych.

W kategorii najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej do nagrody kandydować będzie Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze. Wśród najlepszych inicjatyw edukacyjnych znajdzie się Zamiejscowy Ośrodek Akademii Górniczo-Hutniczej.

Stworzony w 1996 roku Dolnośląski klucz Sukcesu jest jednym z pierwszych przedsięwzięć Stowarzyszenia na rzecz Promocji Dolnego Śląska. Celem tego wyróżnienia w założeniach twórców jest promocja wszystkiego co najlepsze na Dolnym Śląsku.

Reklama