Cotygodniowe seanse w Dyskusyjnym Klubie Filmowym DKF BOK

Cotygodniowe seanse w Dyskusyjnym Klubie Filmowym DKF BOK
fot. BOK – MCC Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki zaprasza do Kina Forum na cotygodniowe seanse w Dyskusyjnym Klubie Filmowym DKF BOK.
istotne.pl um bolesławiec, kino forum, bok - mcc

Piękna i dramatyczna historia miłosna Leonarda Cohena i jego norweskiej muzy Marianne Ihlen w dokumentalnym filmie – „Marianne i Leonard: Słowa miłości” – rozpocznie cykl seansów w ramach lipcowych spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego DKF BOK!

W repertuarze również „Powitanie słońca” – intrygujący dokument o odkrywaniu jogi w różnych zakątkach świata oraz jej uniwersalnej sile. „Nędznicy” – jeden z najlepszych europejskich filmów minionego roku, prawdziwe odkrycie reżyserskie, nominowany do Oscara i Złotego Globu, zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca 12 nominacji do Cezarów i trzech statuetek Lumières Awards, w tym dla Najlepszego Filmu, laureat dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin, a także „Biały, biały dzień” – osnuta islandzką mgłą historia żalu, zemsty i bezwarunkowej miłości.

Szczegółowy repertuar:

  • 6 lipca, g. 19.00 „Marianne i Leonard: Słowa miłości” USA 2019, dokumentalny, czas: 102’
  • 13 lipca, g. 19.00 „Powitanie słońca” Francja 2019, dokumentalny, czas: 85’
  • 20 lipca, g. 19.00 „Nędznicy” Francja 2019, dramat, czas: 102’
  • 27 lipca, g. 19.00 „Biały, biały dzień” Dania, Islandia, Szwecja, dramat, czas: 109’.

Karnety w sprzedaży w kasie kina od 29 czerwca! sprzedaż biletów na pojedyncze seanse on-line na www.kino.boleslawiec.pl.

Z powodu obowiązującego reżimu sanitarnego w lipcu jeszcze bez dyskusji po seansach.

PlakatPlakatfot. BOK – MCC

tekst zlecony