Rozegrano szkolne mistrzostwa w minisiatkówce

Dziewczęta na sali
fot. MOSiR Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Siatkówce Trójek rozegrano we wtorek w Szkole Podstawowej nr 2. W zawodach wzięły udział reprezentacje dziewcząt i chłopców.
istotne.pl 0 mosir bolesławiec, siatkówka

Wśród dziewcząt najlepsze okazały uczennice Szkoły Podstawowej nr 2. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4.

W kategorii chłopców miejsca zostały obsadzone odwrotnie. Zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, przez chłopcami ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Zdobywców pierwszych miejsc nagrodzono pucharami i dyplomami. Pozostałe drużyny biorące udział w mistrzostwach otrzymały pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Wszyscy zawodnicy dostali znaczki okolicznościowe.

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Siatkówce Trójek rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2004/2005. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.