Bliźnięta i ich tato, Zbigniew Boczar, ponownie na podium

Bliźnięta i ich tato, Zbigniew Boczar, ponownie na podium
fot. archiwum Zbigniewa Boczara Po ciężkiej walce żołnierzowi 23 Śląskiego Pułku Artylerii udało się wywalczyć 3 miejsce w Pucharze Świdnickiego Dzika.
istotne.pl wojsko, zawody, 23śpa, sport, zbigniew boczar

W sobotę 6 października w Świdnicy odbyła się kolejna edycja Puchara Świdnickiego Dzika. Wziął w niej udział wziął mieszkaniec Lwówka Śląskiego i żołnierz 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu Zbigniew Boczar.

Nasz ciężarowiec:

Po ciężkiej walce udało się wywalczyć 3 miejsce i sprawić dzieciom radość z możliwości odebrania nagród za udział taty w II Pucharze Świdnickiego Dzika.

Sukces nie byłby możliwy bez wsparcia najbliższych: żony Darii, a także najlepszego w okolicy fizjoterapeuty Mariusza Machniaka z Centrum Kompleksowej Fizjoterapii w Lwówku Śląskim, głównego sponsora zawodów – firmy JAKO Polska, firmy CER ART z Bolesławca. Oraz koleżanek i kolegów z najlepszej drużyny w Polsce TYTAN TEAM.

Już w sobotę 13 października naszego żołnierza czeka kolejny start w zawodach na bardzo wysokim poziomie, czyli V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc we Wrocławiu.

Sportowiec:

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z wyciskaniem, a nie wiesz, od czego zacząć, w weekendy możesz mnie spotkać w nowo otwartej siłowni w Fit Style Zone w Bolesławcu.

Więcej zdjęć na Facebooku oraz Instagramie zawodnika (@ZbigniewBoczar), gdzie można zobaczyć efekty ciężkiej pracy żołnierza oraz nawiązać z nim kontakt.