materiał promocyjny

Zadbaj o swoje kwalifikacje. Na naukę nigdy za późno

ZSOiZ
fot. Powiat Bolesławiecki Centrum Kształcenia Ustawicznego, które działa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu (ul. Komuny Paryskiej), zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursach podnoszących zawodowe kwalifikacje.
istotne.pl 183 edukacja, kurs, zsoiz bolesławiec

Reklama

Nauka odbywa się w systemie zaocznym, co dwa tygodnie: w piątki popołudniami, a w soboty od godziny 8:00. Nauka trwa średnio pół roku i kończy się egzaminem przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną we Wrocławiu. Ale spokojnie, donikąd jeździć nie trzeba, egzaminy odbywają w szkole.

Po takim – zdanym – kursie każdy otrzymuje zaświadczenie. Zajęcia prowadzą specjaliści z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, co podnosi komfort nauki; kursanci mają wiedzę, z jakiego zakresu będą egzaminowani.

Dla kogo zawodowe kursy kwalifikacyjne?

Dla wszystkich osób dorosłych: ze średnim wykształceniem, z wyższym, dla bezrobotnych, dla pracujących, którzy nadal chcą się uczyć i zdobyć nowy zawód. Kursy są bezpłatne.

W kwietniu rozpocznie się kurs – rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych. To oferta dla np. księgowych, pracowników kadr. Po ukończeniu kursu, z certyfikatem potwierdzającym zdobycie kwalifikacji, osoby są gotowe do zajmowania samodzielnych stanowisk w służbach finansowo-księgowych.

Z kursów korzystać mogą również obcokrajowcy.

Reklama