BiegamBoLubię po raz szósty w Bolesławcu

Ludzie
fot. Dariusz Łomański W tym roku mija dziesięć lat od inauguracji akcji BiegamBoLubię w Polsce. Mieszkańcy Bolesławca i okolic będę mieli okazję brać udział w zajęciach biegowych w naszym mieście po raz szósty. W tym roku treningi prowadzić będą trenerzy Dariusz Łomański i Damian Kula.
istotne.pl 183 biegambolubię, bieg

Reklama

Trener Dariusz Łomański:

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem lub poprawić kondycję fizyczną. Darmowe zajęcia skierowane są przede wszystkim do amatorów i nie mają one charakteru typowego treningu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zacząć biegać, a często nie mają odwagi zrobić pierwszego kroku w tym kierunku. Ubiegły sezon był rekordowy, jeśli chodzi frekwencję. Były zajęcia, w których uczestniczyło 30 i więcej osób.

Inauguracja szóstej edycji odbędzie się w tę środę o godzinie 18.00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Komuny Paryskiej.

Trener Damian Kula:

Zapraszamy też biegaczy, którzy już to robią amatorsko. Pomożemy im poprawić technikę biegu, siłę, sprawność, bo są to rzeczy zaniedbywane przez biegających. Powiemy, jak prawidłowo trenować, aby efektywnie wykorzystać czas poświęcony bieganiu.

To, co nas cieszy, to ogromna ilość nowych uczestników zajęć, którzy dołączyli do nas i w ubiegłym roku, i w latach poprzednich. Miło jest czytać na forach społecznościowych, jak chwalą się swoimi osiągnięciami.

– Nasze zajęcia są doskonałą formą spędzenia na sportowo czasu wolnego w miłym gronie – dodaje Dariusz Łomański.

Organizatorzy zapraszają w każdą środę o godzinie 18.00 na stadion lekkoatletyczny przy ul. Komuny Paryskiej.

Reklama