Znamy wyniki ćwierćfinałów Futsal Ligi

Piłkarze halowi
istotne.pl 4 piłka halowa, futsal

Za nami mecze ćwierćfinałowe Futsal Ligi. W pierwszym sobotnim spotkaniu 23 Śląski Pułk Artylerii pokonał Automatykę BKS Bolesławiec 3:1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Wszystko rozstrzygnęło się w końcówce meczu. Najpierw na prowadzenie wyszli Wojskowi, ale po chwili Automatyka wyrównała. Gdy zapowiadało się na dogrywkę Wojskowi zdobyli dwa gole i mecz zakończył się ich zwycięstwem. Graczem spotkania został Jacek Bochnia z drużyny Wojskowych.

W drugim meczu Blaise&Megamaszyny rozgromiły drużynę KS Tygrysy 13:1. Co ciekawe pierwszy gol dla Maszyn padł już w pierwszej minucie meczu. MVP spotkania został Oskar Pochwała (Blaise&Maszyny).

W trzecim ćwierćfinałowym starciu drużyna All Stars zmierzyła się z Nosaczami. Gwiazdy okazały się poza zasięgiem rywali i wygrały spotkanie 7:0. W tym meczu najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Szymański (All Stars). W ostatnim meczu KS Piast Wykroty nie pozostawił złudzeń ekipie Blackcocks i zaaplikował rywalom 12 goli, zachowując czyste konto. Piast Wykroty – Blackcocks 12:0. Zawodnikiem meczu został Paweł Urbaniak (Piast Wykroty).

W następną sobotę (19 stycznia), na hali sportowej przy ulicy Jana Pawła II w Bolesławcu, zmierzą się: