materiał promocyjny

Praca dla Asystentki Stomatologicznej

fot. Gajewska Clinic Oferujemy umowę o pracę, opiekę mentora – odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, rozwój i kształcenie w kierunku podnoszenia swoich kompetencji, bezpłatne kursy języka angielskiego i niemieckiego...
istotne.pl 4 praca, gajewska clinic

Opis stanowiska:

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych oraz chirurgicznych (praca na cztery ręce)
  • przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu
  • sterylizacja narzędzi i sprzętu
  • uzupełnianie brakujących materiałów i instrumentów
  • konserwacja sprzętu
  • zamawianie materiałów dentystycznych
  • współpraca z laboratorium techniki dentystycznej
  • zarządzanie magazynem

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w branży stomatologicznej
  • komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • opiekę mentora – odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • rozwój i kształcenie w kierunku podnoszenia swoich kompetencji
  • bezpłatne kursy języka angielskiego i niemieckiego
  • wyjazdy oraz imprezy integracyjne
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę
  • interesującą pracę w placówce o wysokim standardzie usług

Podania / CV i listy motywacyjne/ prosimy składać do końca sierpnia 2018 r., osobiście lub mailem na adres: [email protected].