materiał promocyjny

Praca dla elektronika konserwatora w Drukarni w Wykrotach

Oferta pracy Drukarnia w Wykrotach
fot. BPW Drukarnia w Wykrotach, jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europie, poszukuje kandydatów na stanowisko:
istotne.pl 4 praca, wykroty, drukarnia

Elektronik konserwator w Warsztacie

Drukarnia znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Wykrotach (gmina Nowogrodziec).

Zadania:

  • utrzymanie sprawności technicznej i zapewnienie ciągłości produkcyjnej zakładu,
  • usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów i przeglądów maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, elektronik, automatyk
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej,
  • mile widziana znajomość sterowników Simatic, urządzeń kontrolno – pomiarowych i diagnostycznych
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć rozwoju i poznawania nowych technologii

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (min. płaca zasadnicza 4.100,00 plus dodatki ok. 22%, przy dużym doświadczeniu możliwość negocjacji płacy zasadniczej)
  • umowę o pracę (pełny etat),
  • pracę w systemie zmianowym
  • pracę w stabilnej firmie,
  • bezpłatne dojazdy do pracy m.in. z Bolesławca, Zgorzelca, Iłowej, Lubania, Pieńska.

Przed wysłaniem aplikacji prosimy zapoznać się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną pod adresem: http://bauerdruk.pl/rodo-bpw/

CV prosimy przesyłać na adres: Bauer Print Wykroty Sp. z o.o., Sp.k. Wykroty ul. Wyzwolenia 54, 59-730 Nowogrodziec lub mail: [email protected],

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych dokumentów nie odsyłamy.

Administratorem danych osobowych jest Bauer Print Wykroty Sp. z o .o., Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Motorowej 1, kontakt: Bauer Print Wykroty Sp. z o.o., Sp.k Wykroty ul. Wyzwolenia 54, 59-730 Nowogrodziec lub [email protected]

Logo BPWLogo BPWfot. BPW
Oferta pracy w Drukarni BPW w WykrotachOferta pracy w Drukarni BPW w Wykrotachfot. BPW