BKS: remis z SV Fortuna Trebendorf

fot. GW W ostatnim tej zimy sparingu, seniorzy BKS-u Bolesławiec zremisowali na wyjeździe z SV Fortuna Trebendorf 1:1 (0:0). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Eryk Kliwak.
istotne.pl 4 sparing, bks bolesławiec

Niedzielne spotkanie mogło się podobać, a sytuacji do strzelenia bramek nie brakowało. Lepiej mecz rozpoczęli podopieczni Sebastiana Tylutkiego. Kilkukrotnie znaleźliśmy się w polu karnym rywala jednak brakowało celnego wykończenia. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze i w końcówce pierwszej połowy o mało nie straciliśmy gola. Na szczęście dla nas piłka uderzona przez rywala odbiła się od poprzeczki i do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Nadal mieliśmy do czynienia z ciekawymi sytuacjami po obu stronach i ładnym futbolem. W 55 minucie po składnej akcji gospodarze wyszli na prowadzenie i musieliśmy gonić wynik. W 75 minucie sędzi podyktował rzut karny dla BKS-u Bolesławiec, którego na gola zamienił Eryk Kliwak. W końcówce mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, jednak kolejnego rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Graczyk. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1.

Niedzielny sparing był ostatnim jaki tej zimy rozegrał nasz zespół. W najbliższą niedziele od wyjazdowego meczu z Orkanem Szczedrzykowice podopieczni Sebastiana Tylutkiego rozpoczną ligowe zmagania.

SV Fortuna Trebendorf – BKS Bolesławiec 1:1 (0:0).

Bramki dla BKS-u: Kliwak (75′ – karny).

W BKS-ie zagrali: Różnicki, Dul, Olesiński, Lisowski, Biały, Kliwak, A. Puzio, Ziólkowski, Skiba, D. Puzio, Majka, K. Dmuchowski, Pełdiak, B. Bochnia, Wołoszyn, Pochwała, Graczyk.