BKS: gol Damiana Puzio na wagę remisu z liderem

Damian Puzio
istotne.pl 4 bks bolesławiec, victoria ruszów

W sobotę w Ruszowie w meczu 20 kolejki jeleniogórskiej okręgówki lider tabeli – Victoria Ruszów podejmowała wicelidera BKS Bolesławiec. Bolesławianie pojechali do Ruszowa bez pauzującego za kartki Adriana Kuleszy. Mecz kapitalnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie. BKS stracił piłkę w części środkowej boiska, a Victoria wyszła z kontratakiem, który skutecznie wykończył Łukasz Kusiak. W dalszej części gry kibice obejrzeli dużo gry w środku pola.

BKS: gol Damiana Puzio na wagę remisu z lideremBKS: gol Damiana Puzio na wagę remisu z lideremfot. MZ

To był mecz walki z dużą ilością fauli. Jednak brakowało tego, co kibice lubią najbardziej, a mianowicie strzałów w światło bramki. O ile w pierwszej części była widoczna przewaga Victorii, to już w drugiej połowie przeważał BKS. Pod koniec meczu goście mieli kilka okazji, na bramkę Victorii strzelał m.in. Krystian Smolarek i Oskar Pochwała. Okazji nie wykorzystali też Marek Majka i Maciej Zielonka. Wyrównanie padło dopiero w 90 minucie spotkania. Wówczas pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Damian Puzio. Zawodnik uderzył z 30 metra. Bramkarz Victorii miał piłkę na rękach, ale mimo jego interwencji wpadła ona do sieci. Victoria Ruszów – BKS Bolesławiec 1:1 (1:0).

Zagłosuj w rankingu na najlepszego piłkarza BKS.