Ruszyła piąta edycja świetnej akcji BiegamBoLubię

Ludzie
fot. Dariusz Łomański Niedzielnymi zajęciami zainaugurowano piąty sezon akcji BiegamBoLubię w Bolesławcu, która realizowana będzie pod okiem trenera MKS Bolesłavia Dariusza Łomańskiego oraz byłego zawodnika tego klubu Daniela Najdka.
istotne.pl 183 biegambolubię, bieg, dariusz łomański, daniel najdek

Reklama

– Zajęcia skierowane są do osób, które pragną rozpocząć przygodę z bieganiem lub po prostu podnieść na wyższy poziom swoją kondycję fizyczną. Zapraszamy również biegaczy amatorów, którzy będą mogli zapoznać z metodami kształtowania sprawności, siły biegowej czy techniki biegu – mówi Dariusz Łomański. – Zajęcia są oczywiście darmowe.

Trener Daniel Najdek dodaje: – Wiemy, że najgorszy jest pierwszy krok. Warto przyjść na nasze zajęcia i spróbować poćwiczyć w miłej atmosferze z innymi uczestnikami. Zajęcia realizujemy tak, aby każdy mógł dopasować je do siebie, niezależnie od kondycji fizycznej. Wiosna to dobra okazja do zrzucenie kilku kilogramów. Pomożemy również w tym. Zajęcia realizowane są po hasłem „BiegamBoLubię”, ale głównym ich celem jest zachęcenie do biegania, a nie realizacja treningu.

Organizatorzy zapraszają w każdą środę o godzinie 18.00 na lekkoatletyczny Orlik przy ul. Komuny Paryskiej.

Reklama