Będą rozmawiać o bezpieczeństwie

Będą rozmawiać o bezpieczeństwie
fot. Krzysztof Gwizdała Policjanci z Kruszyna zapraszają na debatę ewaluacyjną, która odbędzie się 27 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kruszynie.
istotne.pl policja, debata

Policjanci:

W ramach realizacji zadania priorytetowego w postaci zacieśnienia współpracy ze społecznością lokalną policjanci z Komisariatu w Kruszynie w kwietniu br. zorganizowali debatę społeczną pn. „Reaguj, informuj, chroń”.

Podczas listopadowego spotkania wspólnie z zaproszonymi przedstawicielami instytucji i służb zajmujących się na terenie powiatu problematyką bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz mieszkańcami nastąpi podsumowanie działań zrealizowanych w ostatnich miesiącach na rzecz bezpieczeństwa.

I dodają:

Kolejna debata będzie również okazją do rozmów na temat różnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem. Osoby uczestniczące w spotkaniu będą mogły przedstawić swoje spostrzeżenia na temat zagrożeń, jakie pojawiają się w ich miejscu zamieszkania.

Ponadto omówione zostaną założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda” i „Blisko” oraz działania priorytetowe dzielnicowych na najbliższe miesiące.

Debata odbędzie się we wtorek 27 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kruszynie. Początek o 13:00.