Dwie osoby ranne na drodze z Bolesławca do Łazisk

Rozbity przód Alfa Romeo
fot. Marcin Zabawa Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer zostali odwiezieni do bolesławieckiego szpitala.
istotne.pl 0 wypadek, łaziska, kolizja, drzewo, alfa

Reklama

Około godziny 15:00, na drodze z Bolesławca do Łazisk, doszło do kolizji drogowej. Samochód osobowy Alfa Romeo zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Dwóch mężczyzn jadących pojazdem zostało odwiezionych do szpitala. W chwili, gdy udzielano im pomocy, byli przytomni.

Rozbity przód Alfa RomeoRozbity przód Alfa Romeofot. Marcin Zabawa
fot. Marcin Zabawa

Samochód jechał od strony Łazisk. Do zdarzenia doszło przy wjeździe do miasta, na łuku drogi. Na jezdni widać ślady hamowania. Aby uwolnić pasażera, strażacy musieli rozcinać karoserię. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

fot. Marcin Zabawa
fot. Marcin Zabawa
Auto jechało w kierunku Bolesławca. Po zderzeniu odwróciło się w kierunku ŁaziskAuto jechało w kierunku Bolesławca. Po zderzeniu odwróciło się w kierunku Łaziskfot. Marcin Zabawa

Aktualizacja 2008-12-03 11:10

Jako prawdopodobną przyczynę wypadku policja podaje nadmierną prędkość. Kierowca stracił panowanie nad samochodem na łuku drogi i uderzył w drzewo. Od kierowcy została pobrana krew. O tym czy kierujący był pijany napiszemy wówczas, gdy tą informację potwierdzi policja.

Aktualizacja 2009-01-06 11:40

Kierowca samochodu osobowego miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

(informacja KPP Bolesławiec/ii)

Reklama