Zakończono rozgrywki plażowej piłki nożnej

Nagrodzeni piłkarze plażowi
fot. MOSiR Turniejem o Puchar Dyrektora MOSiR zakończono rozgrywki plażowej piłki nożnej. Zakończenie było okazją do podsumowania i zaprezentowania klasyfikacji generalnej z wszystkich czterech turniejów.
istotne.pl 0 sport, mosir bolesławiec

W sobotnich zawodach wzięło udział 16 drużyn. Rozegrano łącznie 24 spotkania, w których strzelono 160 bramek. Mecze rozgrywano na boiskach placu księdza Jerzego Popiełuszki.

W kategorii Szkoły Podstawowe zwyciężył zespół UKS 3 w składzie: Marek Czepita, Błażej Dudyński, Jacek Hyjek i Kamil Junak. Pozostałe miejsca zajęły: FC 3 Bit, FC Gałki i Pawełki.

W kategorii Szkół Gimnazjalnych zwyciężyły Smerfy w składzie: Amadeusz Skarbież, Kamil Skarbież, Mateusz Świca, Damian Kotwica i Piotr Cieśla. Kolejne miejsca zajęły zespoły FC Zabobrzanie i FC Acel.

W kategorii Kobiet najlepsze okazały się Marcepany w składzie: Karolina Galant, Justyna Piestrzyńska i Agnieszka Lasota. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Patyczaki i Smerfetki.

W kategorii Open zwyciężył zespół Lubię Bigos w składzie: Damian Kulesza, Adrian Kulesza, Piotr Jaszczak, Mirek Markowski. Kolejne pozycje zajęły: FC Kusy, Arka Gdynia, FC Bobry i Krakowia Kraków.

Klasyfikacja Generalna Otwartych Mistrzostw Bolesławca w Plażowej Piłce nożnej

W ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca w Plażowej Piłce Nożnej od lipca do września rozegrano cztery turnieje. W klasyfikacji generalnej sumowane były wyniki z dwóch najlepszych. Aby zespół znalazł się w klasyfikacji generalnej musiał rozegrać co najmniej dwa turnieje. Drużyna biorąca udział we wszystkich czterech turniejach otrzymywała dodatkowe 10 punktów. Mistrzem Bolesławca została drużyna, która zgromadziła największą ilość punktów.

W kategorii Kobiet mistrzyniami Bolesławca zostały Marcepany. Kolejne miejsca zajęły Patyczaki, Smerfetki i Pokemony. W kategorii Szkoły Podstawowe mistrzostwo Bolesławca wywalczył zespół UKS 3. Natomiast w kategorii Open najlepsza okazała się Arka Gdynia. Tuż za nią uplasował się Kusy.

Organizatorem Otwartych Mistrzostw Bolesławca w Plażowej Piłce Nożnej był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.