Rodzic ostrzega: uwaga na wystające metalowe elementy na placu zabaw

Metalowe elementy na placu zabaw w parku Bonina
fot. Czytelnik Czytelnik był świadkiem, jak bawiące się dziecko przewróciło się blisko tych metalowych elementów i apeluje, żeby je zabezpieczyć, zanim dojdzie do nieszczęścia.
istotne.pl 4 plac zabaw, park bonina, zagrożenie

Reklama

Nasz czytelnik i jednocześnie rodzic prosi o nagłośnienie problemu dwóch metalowych elementów wystających z podłoża na placu zabaw w Parku im. Bonina w Bolesławcu. Mężczyzna był niedawno świadkiem sytuacji, jak jedno z bawiących się dzieci przewróciło się blisko tych metalowych elementów. Jego zdaniem mało brakowało, żeby uderzyło w nie głową.

Zdaniem mężczyzny wystające elementy pozostały po jakimś zdemontowanym urządzeniu. Nikt ich nie zabezpieczył i stwarzają zagrożenie dla bawiących się tam dzieci. Elementy wystają w miejscu, gdzie jest miękkie podłoże, po którym dzieci biegają.

Ostrzegamy rodziców i bawiące się tam dzieci oraz apelujemy do zarządcy placu o zajęcie się problemem, nim dojdzie do nieszczęścia.

Rodzic ostrzega: uwaga na wystające metalowe elementy na placu zabawRodzic ostrzega: uwaga na wystające metalowe elementy na placu zabawfot. Czytelnik

Reklama