Rozegrano ostatni wakacyjny turniej koszykówki

Koszykarz rzuca piłkę
istotne.pl 0 koszykówka, mosir bolesławiec

Niedzielny turniej odbył się na placu Piłsudskiego. Grano na dwóch boiskach systemem każdy z każdym. W kategorii Open zwyciężyła zespół Chikita w składzie: Dariusz Dzierżyc, Paweł Minciel, Daniel Czernia i Witold Owczarek. Drugie miejsce zajął BC Bonkers, zaś trzecia lokata przypadła drużynie NBA.

Brak opisuBrak opisufot. MOSiR

W kategorii Młodzik pierwsze miejsce zajął zespół Penetratorzy w składzie: Łukasz Chmielnicki, Paweł Wilas i Miłosz Roztoczyński. Kolejne pozycje zajęły Aligatorki i zespół Starboll. W konkursie rzutów osobistych i w rzutach za 3 punkty najlepszy okazał się Paweł Przybyło.

Zwycięzcy turnieju oprócz dyplomów i statuetek odebrali także nagrody pieniężne. Za pierwsze miejsce nagroda wynosiła 160 złotych, za drugie 120 a za trzecie 80 złotych. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.