Zakończono rozgrywki siatkówki plażowej

Zakończono rozgrywki siatkówki plażowej
fot. B.org W niedzielę odbył się V Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR. Zawody rozegrano się na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego przy ulicy Spacerowej.
istotne.pl 0 sport, mosir bolesławiec, siatkówka

Reklama

W turnieju wystartowało dziewięć drużyn: pięć w kategorii mężczyzn, dwie w kategorii kobiet i dwie w kategorii młodzież. Drużyny reprezentowały Jelenią Górę, Lwówek Śląski i Bolesławiec.

W kategorii mężczyzn zwyciężyła para Tomasz Romańczyk i Tomasz Marzec (Jelenia Góra). Drugie miejsce zajęli Patryk Baran i Piotr Kozłowski (TOP Bolesławiec). Na kolejnych miejscach znaleźli się Paweł Rutkowski i Rafał Rutkowski (UKS), Jędrzej Dudak, Kamil Dudak (Jacek i Placek) oraz Piotr Induła i Krzysztof Wantuch (FC Kudłaty).

Brak opisuBrak opisufot. MOSiR

W kategorii kobiet zwyciężyła para Marta Wilas i Anna Partycka (Telimeny). Drugie miejsce zajęły Magda Kudra i Dagmara Łukasiewicz (Nastolatki 2).

W kategorii młodzież pierwsze miejsce wywalczyła para Monika Cieśla i Damian Kulesza (CAS TEAM). Drugie miejsce zajął duet Mateusz Prokowski i Paweł Nastula (AGENCI).

W klasyfikacji generalnej sumowane były wyniki z trzech najlepszych turniejów. Jeżeli zawodnicy nie wzięli udziału w co najmniej trzech turniejach nie byli klasyfikowani.

W kategorii mężczyzn Mistrzami Bolesławca zostali Patryk Baran i Piotr Kozłowski (TOP Bolesławiec). Drugiej miejsce zajęli Tomasz Romańczyk i Tomasz Marzec (Jelenia Góra). Na trzeciej pozycji znaleźli się Paweł Rutkowski i Rafał Rutkowski (UKS Bolesławiec).

W kategorii kobiet Mistrzyniami Bolesławca zostały Marta Wilas i Anna Partycka (Telimeny).

W kategorii młodzież Mistrzostwo Bolesławca wywalczyła para Monika Cieśla i Damian Kulesza (CAS TEAM).

Turnieje siatkówki plażowej rozgrywano w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Reklama