Turniej darta odbył się w Bolesławcu

Lotka i tarcza
istotne.pl 0 top bolesławiec, zawody, turniej, dart, mosir bolesławiec

W piątek 13 marca w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec przy al. Wojska Polskiego rozegrano turniej darta. W rozgrywkach wzięło udział 31 osób. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Oto nazwiska najlepszych:

3. Maciej Szymański

W kategorii open kobiet triumfowała Agata Kolanowska. Na drugiej pozycji uplasowała się Violetta Król, a na trzeciej – Karolina Koczoń. Natomiast w kategorii open mężczyzn zwyciężył Robert Tomczyk. Drugie miejsce wywalczył Mirosław Rogowski, a trzecie – Bogusław Mienculewicz.

Turniej odbył się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2009. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz TOP.