SP nr 4 podwójnym Mistrzem Powiatu w siatkówce

SP nr 4 podwójnym Mistrzem Powiatu w siatkówce
fot. MOS Szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 pokonali rywali z Brzeźnika, Świętoszowa, Warty Bolesławieckiej i Nowogrodźca. Wśród klas piątych także zwyciężyła Czwórka, pokonując Kraśnik Dolny, Osiecznicę i Iwiny.
istotne.pl powiat, sp4 bolesławiec

We środę i w czwartek rozgrywano kolejne Finały Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Siatkówce chłopców. Mecze miedzy toczono do 2 wygranych setów. W sali sportowej w Świętoszowie grali szóstoklasiści. W rywalizacji „czwórkami” najlepszą drużyna została SP 4 Bolesławiec, zdobywając 8 pkt. Bolesławianie wygrali po 2:0 z Brzeźnikiem, Świetoszowem i Warta Bolesławiecką. Natomiast wynikiem 2:1 dla SP nr 4 zakończył się mecz z Nowogrodźcem. Kolejne miejsca zajęły drużyny z: Brzeźnika, Nowogrodźca, Świetoszowa i Warty Bolesławieckiej.

fot. MOS
fot. MOS
fot. MOS

Natomiast w sali sportowej w Kraśniku Dolnym odbywały się mecze klas piątych. W rywalizacji „trójkami” także wygrała drużyna z SP nr 4 Bolesławiec, zdobywając 6 pkt. Zespół z Bolesławca pokonał 2:0 reprezentacje Kraśnika Dolnego i Osiecznicy. Zwycięstwem 2:1 zakończył się mecz SP nr 4 z Iwinami. Kolejne miejsca zajęły: SP Kraśnik Dolny, Osiecznica i Iwiny.

Mistrzostwo Powiatu w siaktówce "czwórkami" wywlaczyła drużyna z SP nr 4Mistrzostwo Powiatu w siaktówce "czwórkami" wywlaczyła drużyna z SP nr 4fot. MOS
fot. MOS
fot. MOS

Mistrzami Powiatu w kategorii „czwórek” zostali: Piotr Rajczakowski, Michał Kapusz, Piotr Kraus, Marcin Paleń, Patryk Wędzel, Marek Baran, Dawid Bis, Karol Polewczyk i Andzej Kocon.

fot. MOS
Mistrzostwo Powiatu w siaktówce "trójkami" także wywlaczyła drużyna z SP nr 4Mistrzostwo Powiatu w siaktówce "trójkami" także wywlaczyła drużyna z SP nr 4fot. MOS

W kategorii „trójek” Mistrzami Powiatu zostali: Maciej Pańczak, Wojciech Kutryba, Damian Gradzik, Wiktor Maliszkiewicz, Patryk Rutkowski, Dariusz Paleń i Dariusz Rutkiewicz. Opiekunem obu drużyn jest Daniel Zięba.

(informacja MOS/MZ)