Gimnazjum nr 3 podwójnym mistrzem Bolesławca w tenisie stołowym

Tenisistka stołowa
istotne.pl 0 zawody, edukacja, tenis stołowy, mosir bolesławiec

W czwartek 5 lutego w auli II LO rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt zwyciężyły Katarzyna Kania i Maja Letko z Gimnazjum nr 3. Na drugiej pozycji uplasowały się reprezentantki Gimnazjum nr 1 (Monika Ludziak, Amelia Ziółkowska i Paulina Chmielowska), a na trzeciej – zawodniczki z Gimnazjum nr 2 (Marta Makowska, Joanna Pieszko i Anna Roman).

W kategorii chłopców najlepsi okazali się Tomasz Bojko i Jakub Kozieł z Gimnazjum nr 3. Drugie miejsce wywalczyli pingpongiści z Gimnazjum nr 1 (Dawid Kłos, Dominik Plizga i Piotr Bryłkowski), a trzecią lokatę zajęli zawodnicy z Gimnazjum nr 2 (Robert Walkowiak, Przemysław Struś i Krystian Flis).

Zawody zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.