Zakończyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

Patrycja Ciesielska i Monika Kowal
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, pceikk bolesławiec, zsm bolesławiec, 2lo bolesławiec

18 i 19 lutego w sali II Liceum Ogólnokształcącego rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Drużynowym. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się ekipa gospodyń, która wygrała wszystkie spotkania, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Mistrzyniami powiatu zostały: Monika Kowal i Patrycja Ciesielska. Opiekunem drużyny jest Piotr Napiórkowski.

Zdobywczynie pierwszego i drugiego miejsca oraz Piotr NapiórkowskiZdobywczynie pierwszego i drugiego miejsca oraz Piotr Napiórkowskifot. MOS

Drugie miejsce zajęły tenisistki stołowe z I LO, a trzecie – zawodniczki z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych.

Zawodniczki z Zespołu Szkół Handlowych i UsługowychZawodniczki z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowychfot. MOS

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyli Tomasz Kowal i Łukasz Turek z Zespołu Szkół Mechanicznych. Opiekunem mistrzowskiej ekipy jest Waldemar Krzemiński.

Mistrzowie powiatuMistrzowie powiatufot. MOS

Na drugiej pozycji uplasowali się tenisiści stołowi z Zespołu Szkół Elektronicznych, a na trzeciej – reprezentanci II LO.

Obie mistrzowskie drużyny awansowały do rozgrywek strefowych, które odbędą się 9-10 marca w Lubaniu.