Zakończyły się mistrzostwa powiatu w koszykówce

Kosz do gry w koszykówkę
istotne.pl 0 zawody, koszykówka, pceikk bolesławiec, zsoiz bolesławiec, 2lo bolesławiec

W piątek 13 lutego zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt. Zwyciężyła drużyna z II LO. Drugie miejsce wywalczyły koszykarki z Zespołu Szkół Elektronicznych, a trzecie – zawodniczki z I LO. We wtorek 17 lutego ekipa II LO pokonała drużynę ze Zgorzelca i awansowała do finału strefowego.

Mistrzynie powiatuMistrzynie powiatufot. MOS

17 lutego rozegrano także ostatni mecz Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. W rozgrywkach najlepsza okazała się drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Na drugiej pozycji uplasowali się koszykarze z ZSE, a na trzeciej – zawodnicy z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych. Dwie najlepsze drużyny awansowały do zawodów strefowych.