Paula Kowalik mistrzynią Dolnego Śląska w skoku w dal

Paula Kowalik
fot. MKS Bolesłavia Na mistrzostwach województwa dolnośląskiego zawodniczka MKS Bolesłavia, oprócz złota w skoku w dal, zdobyła także brązowy medal w skoku wzwyż. Wysokie lokaty zajęli też inni lekkoatleci Bolesłavii.
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, kowalik, bolesłavia

Aż pięć krążków zdobyli zawodnicy MKS Bolesłavia podczas Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce. Podwójną medalistką została Paula Kowalik, która wywalczyła złoto w skoku w dal oraz brąz w skoku wzwyż.

Paula KowalikPaula Kowalikfot. MKS Bolesłavia

Doskonale spisała się również – startująca poza konkurencją – Ewa Ochocka. W rywalizacji ze starszymi o dwa lata zawodniczkami podopieczna Małgorzaty Markowskiej uzyskała najlepszy czas w biegu na 60 m, a w skoku w dal zajęła drugie miejsce.

Brązowe medale przypadły w udziale także: Michałowi Stańczyszynowi (w biegu na 1000 m), Łukaszowi Rogackiemu (w biegu na 60 m przez płotki) oraz Beacie Dąbal (w pchnięciu kulą).