Ofertę na zimowe ferie prezentuje Nowogrodziec

Ofertę na zimowe ferie prezentuje Nowogrodziec
fot. Krzysztof Gwizdała Dzieci, młodzież i dorośli będą mogli skorzystać z zajęć plastycznych i fotograficznych. Gmina organizuje również wyjazdy do aquaparku czy na lodowisko.
istotne.pl nowogrodziec, parzyce, czesław matyjewicz

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zaprasza dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na zajęcia plastyczne w trakcie ferii zimowych. Odbywać się one będą codziennie oprócz weekendów od 12:00 do 17:00 w Domu Pracy Twórczej w Parzycach. Zajęcia prowadzi artysta rzeźbiarz Czesław Matyjewicz.

Podczas zajęć będzie można skorzystać z konsultacji przygotowawczych na studia w Akademii Sztuk Pięknych, poznać różne techniki plastyczne a także podszkolić się z historii sztuki. Zajęcia są bezpłatne.

W poniedziałki, wtorki i środy prowadzone będą również zajęcia fotograficzne. Młodzieżą zajmie się artysta fotograf Grzegorz Sidorowicz.

W czasie ferii Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu organizuje dla mieszkańców gminy Nowogrodziec także przejazd autokarem do Bolesławca na „spotkanie z iluzją”, wycieczkę do Aquaparku i na lodowisko oraz zajęcia sportowe, taneczne i teatralne.

Szczegóły na stronie internetowej GCKiS w Nowogrodźcu. Link poniżej.

(informacja UFM/ KG)

Zobacz także

Strona Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu