Bolesławianie zajęli II miejsce w Turnieju Rugby 7

Rugbyści w czasie gry
istotne.pl 0 top bolesławiec, turniej, rugby, husar

W niedzielę na stadionie miejskim przy ul. Spółdzielczej odbył się turniej południowej grupy Ekstraligi Rugby 7. Do Bolesławca przyjechały zespoły z Katowic, Krakowa i Nowego Sącza. Mecze trwały po 14 minut (2x7 minut). Dużą niespodzianką było zwycięstwo bolesławian nad zespołem z Katowic (17:7). W poprzednim turnieju TOP wysoko przegrał z katowiczanami.

Zawodnicy TOP Husar walczą o piłkęZawodnicy TOP Husar walczą o piłkęfot. Marcin Zabawa
Zawodnik TOP Husar walczy o piłkęZawodnik TOP Husar walczy o piłkęfot. Marcin Zabawa
Zawodnicy TOP Husar walczą z graczami z Nowego SączaZawodnicy TOP Husar walczą z graczami z Nowego Sączafot. Marcin Zabawa

Bolesławiecki turniej wygrała drużyna z Nowego Sącza, pokonując w finałowym meczu Bolesławiec 19:0. TOP Husar zajął ostatecznie II miejsce w turnieju, zwyciężając zespoły z Katowic i Krakowa. Po dwóch turniejach nasza drużyna zajmuje III miejsce w tabeli grupy południowej.

Zespoły z Krakowa i Katowic walczą o piłkęZespoły z Krakowa i Katowic walczą o piłkęfot. Marcin Zabawa
Rugbyści z Nowego Sącza - zwycięzcy bolesławieckiego turniejuRugbyści z Nowego Sącza - zwycięzcy bolesławieckiego turniejufot. Marcin Zabawa
Zawodnicy TOP Husar BolesławiecZawodnicy TOP Husar Bolesławiecfot. Marcin Zabawa