Siatkarki UKS „Volley” wywalczyły dwa zwycięstwa

Siatkarki UKS „Volley” wywalczyły dwa zwycięstwa
fot. UKS "Volley" Zawodniczki Volleya wygrały mecze w Lidze Kadetek i III Lidze Kobiet, pokonując Radio Plus Legnica 3:0 i ZTS Ząbkowice 3:1.
istotne.pl mecz, volley bolesławiec

W sobotę, 15 grudnia, podopieczne Waldemara Kowalskiego podejmowały w Lidze Kadetek zespół Radia Plus Legnica. Bolesławianki, mimo że wystąpiły w rezerwowym składzie, wygrały mecz 3:0 (do 14; 18; 16). W sobotnim spotkaniu w drużynie Volleya zagrały: Sylwia Michalska, Kamila Duru, Patrycja Dopieralska, Magda Kozłowska, Anna Kowalska, Joanna Naglik, Ula Bachusz (libero), Martyna Ochocka i Karolina Damian.

W niedzielę, 16 grudnia, bolesławianki rozegrały mecz III Ligi Kobiet z ZTS Ząbkowice. Wygrały 3:1 (25:18; 22:25; 25:9; 25:13). Trener pozwalał w czasie gry odpoczywać podstawowym zawodniczkom, co zadecydowało o przegranej w 2 secie.

W niedzielnym meczu Volley wystąpił w składzie: Kamila Duru, Martyna Ochocka, Joanna Naglik, Magda Kozłowska, Ula Bachusz (libero) oraz Sylwia Michalska i Anna Kowalska, Anna Kowalska i Anna Prytycka, Klaudia Witczak, Patrycja Dopieralska i Karolina Damian.

Ostatni mecz przed Bożym Narodzeniem nasze siatkarki zagrają w Lidze Kadetek z MKS Pogoń Góra. Spotkanie odbędzie się w piątek, 21 grudnia, o 15:30 w sali I LO i rozegrane zostanie w świątecznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy!

(informacja UKS „Volley”/GA)