Siatkarki Volleya udanie zakończyły pierwszą część rozgrywek

Siatkarki Volleya udanie zakończyły pierwszą część rozgrywek
fot. UKS "Volley" W piątek siatkarki UKS „Volley” rozegrały ostatni mecz tej części sezonu. Bolesławianki podejmowały w Lidze Kadetek zespół MKS Pogoń Góra i wygrały 3:0. Było to najwyższe dotychczas zwycięstwo naszej drużyny – do 10, 9 i 17.
istotne.pl mecz, volley bolesławiec

Spotkanie odbyło się 21 grudnia w świątecznej atmosferze. Przed meczem obie drużyny podzieliły się opłatkiem. Zawodniczki UKS „Volley” wręczyły swoim przeciwniczkom upominki, a z głośników wyjątkowo popłynęły kolędy. Po wygranym meczu nasze siatkarki udały się na klubową Wigilię z rodzicami i zarządem klubu.

W piątkowym spotkaniu Volley wystąpił w składzie: Sylwia Michalska, Anna Kowalska, Ania Kowalska, Marta Wojdyła, Magda Kozłowska, Joanna Naglik, Ula Bachusz (libero), Kamila Duru, Patrycja Dopieralska, Martyna Ochocka, Ewelina Węgrzanowska i Dominika Mienculewicz.

UKS „Volley” zajmuje pierwsze miejsce w Lidze Kadetek. 13 i 19 stycznia bolesławiecki zespół zmierzy się w półfinale z MKS Polonia Świdnica. Stawką będzie awans do finału Mistrzostw Dolnego Śląska. Druga para półfinałowa to MKS MOS Wrocław i KS Gwardia Wrocław.

28 grudnia nasze siatkarki pojadą na turniej do Ząbkowic, a 5 stycznia rozegrają mecz III Ligi Kobiet w Jaworze. W Bolesławcu zagrają dopiero 12 stycznia z MKS Piast Głogów.

(informacja UKS „Volley”/GA)