Bolesławieccy brydżyści zwyciężyli w turnieju międzypowiatowym

Karty do gry w dłoni
fot. istotne.pl Kolejny sukces na koncie zanotowali zawodnicy Bolesławieckiego Klubu Brydżowego. W kończącym sezon turnieju finałowym Korespondencyjnych Mistrzostw Międzypowiatowego Związku Brydża Sportowego „Karkonosze” zwyciężyła para Marek Drecki – Sławomir Zimniak.
istotne.pl 0 turniej, brydż, jarosław molenda

Turniej finałowy Korespondencyjnych Mistrzostw Międzypowiatowego Związku Brydża Sportowego „Karkonosze” rozegrano 16 grudnia w salach motelu Prnjavor. Tym razem duży sukces odniosła para Marek Drecki – Sławomir Zimniak, która choć startowała z dalekiej pozycji, odrobiła straty i zdecydowanie pokonała całą stawkę finalistów. Tym samym podtrzymana została fantastyczna passa bolesławieckich zawodników, którzy zwyciężyli niemal we wszystkich turniejach i kongresach, rozgrywanych w regionie jeleniogórskim w całym roku 2007!

Potwierdziła to klasyfikacja łączna grand prix, w której podium opanowali nasi zawodnicy. Zwyciężył Artur Winkler przed Antonim Ochotem, a tuż za nimi uplasowali się Jarosław Molenda i Jerzy Olenderek.