Siatkarki Volleya wygrywają kolejne mecze

Siatkarki Volleya wygrywają kolejne mecze
fot. UKS "Volley" Siatkarki UKS „Volley” Bolesławiec znów wygrywają – tym razem w Lidze Kadetek z Gaudią Trzebnica 3:2, a w III Lidze Kobiet z MKS Pogoń Góra 3:0.
istotne.pl mecz, uks, volley bolesławiec

W sobotę podopieczne Waldemara Kowalskiego grały w Nowogrodźcu z Gaudią Trzebnica. Bolesławianki wygrały 3:2 (29:31; 25:22; 21:25; 25:22; 15:6). W pierwszym secie nasze siatkarki grały słabo. Na swoim normalnym poziomie bolesławianki zagrały dopiero w czwartej i piątej części gry. Siatkarki UKS „Volley” są na pierwszym miejscu w grupie kadetek i w półfinale Mistrzostw Dolnego Śląska zmierzą się najprawdopodobniej z MKS Polonia Świdnica.

W sobotnim meczu Volley zagrał w składzie: Sylwia Michalska, Anna Kowalska, Joanna Naglik, Marta Wojdyła, Anna Kowalska, Magda Kozłowska, Ula Bachusz (libero), Kamila Duru, Martyna Ochocka i Ewelina Węgrzanowska.

W niedzielnym spotkaniu bolesławianki zagrały znacznie lepiej. Pokonały w III Lidze Pogoń Góra 3:0 zaledwie w godzinę: do 13, 20 i 12. Nasze siatkarki przez cały mecz utrzymywały wysoką przewagę, dzięki czemu trener mógł eksperymentować ze składem. Podczas tego spotkania kontuzji kostki doznała nasza pierwsza atakująca – Marta Wojdyła. Volley wystąpił w składzie: Kamila Duru, Martyna Ochocka, Joanna Naglik, Magda Kozłowska, Marta Wojdyła, Ula Bachusz (libero) oraz Sylwia Michalska i Anna Kowalska, Anna Kowalska i Anna Prytycka.

W sobotę, 15 grudnia, Volley pojedzie na mecz Ligi Kadetek do Legnicy, a w niedzielę, 16 grudnia, zmierzy się w Bolesławcu z zespołem ZTS Ząbkowice. Spotkanie odbędzie się w sali I LO o 13:00. Serdecznie zapraszamy!

(informacja UKS „Volley”/MZ/GA)