Siatkarki UKS „Volley” wygrały ważny mecz we Wrocławiu

Siatkarki UKS „Volley” wygrały ważny mecz we Wrocławiu
fot. B.org Nasze siatkarki rozegrały w miniony weekend mecze III Ligi Kobiet i Ligi Kadetek. W sobotę bolesławianki przegrały u siebie z zespołem Salos Nowa Ruda. Ale w niedzielę wygrały dużo ważniejszy mecz we Wrocławiu.
istotne.pl mecz, turniej, uks, volley bolesławiec

Zawodniczki UKS Volley Bolesławiec przegrały w sobotę z drużyną Salos Nowa Ruda 1:3 (15:25; 25:11; 14:25; 21:25). W tym meczu bolesławianki zagrały w składzie: Joanna Naglik, Anna Kowalska, Sylwia Michalska, Anna Kowalska, Marta Wojdyła, Magda Kozłowska, Urszula Bachusz (libero), Martyna Ochocka, Kamila Duru i Dominika Mienculewicz.

Bolesławianki od początku nastawiały się głównie na niedzielny mecz, gdyż to właśnie on miał zadecydować o ich wyniku w Lidze Kadetek. Po wygranej z MKS MOS Wrocław 3:1 (25:20; 25:21; 21:25; 25:18) nasze zawodniczki są już pewne 1 miejsca w grupie. Do tej pory w rozgrywkach nie przegrały ani jednego meczu. Sobotnia przegrana nie wpłynęła w znaczący sposób na pozycję Volleya w III Lidze Kobiet. Nasze siatkarki wciąż zajmują 2 miejsce.

W zwycięskim spotkaniu UKS zaprezentował się w składzie: Anna Prytycka, Anna Kowalska, Sylwia Michalska, Kamila Duru, Anna Kowalska, Marta Wojdyła, Dominika Mienculewicz, Magda Kozłowska, Martyna Ochocka (libero), Urszula Bachusz i Joanna Naglik.

Następny mecz naszych siatkarek odbędzie się 24 listopada w Jaworze. W Bolesławcu zaś zawodniczki zagrają mecz III Ligi Kobiet z MLKS Sobieski Oława. Siatkarskie emocje czekają nas 1 grudnia o godz. 15:00 w sali I LO. Serdecznie zapraszamy!

(informacja UKS „Volley”/GA)