Juniorzy Bobrzan rozgrywają sparingi

Piłka do gry
istotne.pl 0 bobrzanie

Sobotni mecz odbył się na boisku w Bolesławicach. Zawodnikom grało się bardzo ciężko. Na płycie boiska leżał śnieg. Dodatkowo kilku piłkarzy Bobrzan było chorych i nie mogło wystąpić. Przez pierwsze 20 minut meczu przewaga była po stronie bolesławian. Nasi piłkarze zdobyli w tym czasie dwie bramki. Później do głosu doszli goście i po pierwszej połowie było 2:2. W drugiej połowie nasi piłkarze mieli niekwestionowaną przewagę. Co więcej zdobyli kolejne dwa gole. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2 dla bolesławian. Bramki dla naszej drużyny strzelili: J. Naskręt (2), R. Kurianowicz (2) i A. Kulesza.

To było pierwsze spotkanie juniorów Bobrzan pod wodzą nowego trenera Artura Kwiatkowskiego. We wcześniejszym meczu sparingowym rozegranym w Wałbrzychu juniorzy Bobrzan ulegli miejscowemu Gónikowi 0:1. Naszą drużynę czekają jeszcze cztery kontrolne mecze z wymagającymi przeciwnikami. Niestety wszystkie mecze zostaną rozegrane na wyjeździe. Powodem jest zły stan boiska przy ulicy Rajskiej.