Szkoła Podstawowa nr 1 zwyciężyła w piłce ręcznej

Chłopcy grają w piłkę ręczną
fot. MOSiR W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2005/2006 rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej. Wśród dziewcząt i chłopców zwyciężyły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1.
istotne.pl 0 piłka ręczna, mosir bolesławiec

Mistrzostwa rozegrano w miniony czwartek i piątek. Zawody odbywały się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1. Drugie miejsce w kategorii dziewcząt zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4. W kategorii chłopców drugie miejsce przypadło również reprezentacji Czwórki. Natomiast na trzeciej pozycji znaleźli się uczniowie z Dwójki.

Zwycięska reprezentacja dziewcząt z Jedynki zagrała w składzie: Monika Boczarska, Agnieszka Nowak, Agnieszka Bosek, Oliwia Seweryn, Klaudia Ziębikiewicz, Ewelina Gandziarowska, Ewelina Szaja, Natalia Partyka, Adrianna Matoryn, Daria Kłosowska, Adrianna Kaczmarek. Dziewczętami opiekuje się Elżbieta Rowgało.

W kategorii chłopców wygrała również Jedynka. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Krystian Sondaj, Tomasz Miżdal, Jakub Marek, Damian Barczak, Jan Wojciechowski, Tomasz Czerkas, Bartosz Azarko, Maciej Chojnacki, Tomasz Kołcio, Kamil Szaja, Krystian Kulig, Adrian Maleńczak. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest Ryszard Posacki.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Zespoły z niższych miejsc dostały dyplomy. Wszyscy zawodnicy biorący udział w mistrzostwach otrzymali znaczki okolicznościowe. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.