Siatkarki Volleya wygrały Wrocławską Olimpiadę Młodzieży

Siatkarki Volleya wygrały Wrocławską Olimpiadę Młodzieży
fot. UKS "Volley" Siatkarki UKS Volley Bolesławiec wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu Sportu United World Games 2008, który odbędzie się w austriackim Klagenfurcie.
istotne.pl olimpiada, uks, volley bolesławiec

Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Siatkówce Kadetek, w której wystartowały cztery najlepsze drużyny z Dolnego Śląska (KS Gwardia Wrocław, Gaudia Trzebnica, MKS MOS Wrocław i UKS Volley Bolesławiec), odbyła się 12 czerwca w hali Orbita. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Bolesławieckie siatkarki wygrały wszystkie mecze 2:0, co dało im bezapelacyjnie pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasowała się Gaudia Trzebnica, a na trzeciej – Gwardia Wrocław.

W czwartek 19 czerwca nasze siatkarki wyjadą do austriackiego Klagenfurtu na United World Games 2008. W międzynarodowych zawodach wystartują ekipy zarówno ze Starego Kontynentu, jak i ze Stanów Zjednoczonych. Bolesławianki w fazie grupowej zmierzą się z VBC Aeschi ze Szwajcarii, Slovenj Gradec i OK Vital ze Słowenii.

Bolesławianki wezmą udział w rozgrywkach „United World Games” w KlagenfurcieBolesławianki wezmą udział w rozgrywkach „United World Games” w Klagenfurciefot. UKS Volley Bolesławiec

UKS Volley gra w składzie: Sylwia Michalska, Anna Kowalska, Ania Kowalska, Marta Wojdyła, Magda Kozłowska, Joanna Naglik, Martyna Ochocka (libero), Karolina Damian, Anna Prytycka i Patrycja Dopieralska.

(informacja UKS Volley Bolesławiec/GA)