TOP Bolesławiec pokonał MKS Oławę 3:1

Krzysztof Mosiądz
istotne.pl 0 top bolesławiec, zawody, liga, mks oława

W sobotę w sali sportowej przy I LO siatkarze TOP Bolesławiec podejmowali MKS "Olavia" Oławę. Od początku I seta przeważali bolesławianie. Przy stanie 8:3 trener gości poprosił o czas. Przerwa na żądanie niewiele oławianom pomogła. TOP kontrolował przebieg gry i set zakończył się zwycięstwem bolesławian 25:20.

W secie II sytuacja się odwróciła i to goście mieli przewagę. Przy stanie 14:9 dla przyjezdnych o czas poprosił trener bolesławian – Bogusław Mienculewicz. Niestety nasi zawodnicy w dalszym ciągu popełniali wiele błędów. Psucie zagrywek i nieporozumienia przy rozgrywaniu przyczyniły się do pewnego zwycięstwa gości 25:19.

W secie III gra była już wyrównana. Do samego końca kibice przeżywali duże emocje. TOP wygrał III seta 26:24. IV set podobny był do pierwszego. TOP prowadził w nim od początku do końca, i zwyciężył 25:20, ostatecznie wygrywając całe spotkanie 3:1.