BTS Elektros vs MUKS Ziemia Milicka 3:2

Seniorzy BTS Elektros
istotne.pl 0 bts bolesławiec

Niemało emocji dostarczyli dziś kibicom seniorzy BTS Elektros Bolesławiec. W pierwszych dwóch setach goście okazali się minimalnie lepsi, wygrywając obie partie do 21. Mocno pomyliłby się jednak ten, kto pomyślałby, że jest już po meczu. Trzecia odsłona to absolutna dominacja bolesławian (tego seta wygraliśmy do 11).

W czwartej partii gra była wyrównana, jednak końcówka należała do podopiecznych Marcina Sobczyszyna. Nasi seniorzy pokonali miliczan do 22, doprowadząjąc do tie-breaku. W nim zaś ponownie górą byli „Elektryczni”, wygrywając tę odsłonę do 11, a cały mecz 3:2 (21:25, 21:25, 25:11, 25:22, 15:11).