Seniorzy BTS Elektros Bolesławiec pokonali na wyjeździe ekipę KKS Ren-But Złotoryja 3:1

Seniorzy BTS Elektros Bolesławiec
istotne.pl 0 bts bolesławiec, kks ren-but złotoryja

W sobotę 7 listopada seniorzy BTS Elektros Bolesławiec zmierzyli się na wyjeździe z zespołem KKS Ren-But Złotoryja. Pierwszy set lepiej zaczęli gospodarze, którzy stawili silny opór bolesławianom i wygrali tę partię do 23. W drugiej odsłonie nasza drużyna przebudziła się i pokonała rywali do 17. Kolejny set to kompletna dominacja ekipy gości. Tę partię wygraliśmy do 11.

Czwarta odsłona – ponownie – była bardziej wyrównana, ale i w niej okazaliśmy się lepsi, wygrywając cały mecz 3:1 (23:25, 25:17, 25:11, 25:20). – Zwycięskiego zespołu się nie ocenia – komentuje Jacek Łuczkowski, szef Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego. – Wygraliśmy na ciężkim terenie. Zespół ze Złotoryi zasługuje na szacunek. Mimo odejścia czołowych zawodników i faktu, że ta drużyna właściwie powstaje od początku, z meczu na mecz złotoryjanie grają coraz lepiej. Ale nasi zagrali swoje i trzy punkty dopisane – dodaje.

W tę sobotę naszych siatkarzy czeka bardzo ważny mecz z Ikarem Legnica. Szczegóły wkrótce.