BKS przegrał w Szczedrzykowicach 1:9

BKS Bolesławiec - flaga
istotne.pl 0 orkan szczedrzykowice, krzysztof janicki, bks bolesławiec

W niedzielę (8 listopada) seniorzy BKS Bobrzanie rozgrywali wyjazdowy mecz z Orkanem Szczedrzykowice. Niestety, nasza drużyna doznała kolejnej, wysokiej porażki. W osłabionym składzie, bez podstawowych zawodkników, bolesławianie przegrali 1:9. Do przerwy był wynik 0:5. W drugiej połowie jedynego gola dla BKS zdobyły Krzysztof Janicki. Natomiast bramki dla gospodarzy zdobyli: Michał Piechuta (5), Marcin Ogórek (2) oraz Paweł Wyżga i Dawid Śliwiński.

Do końca rundy jesiennej przed BKS-em pozostały dwa mecze. Już 11 listopada bolesławianie zmierzą się na wyjeździe ze Zjedonoczonymi Żarów. Natomiast 15 listopada, o godzinie 13:00 w Bolesławcu, podejmą Lotnika Jeżów Sudecki.