Znamy najlepszych tenisistów w Bolesławcu

Tenisiści
istotne.pl 0 tenis

Zwycięzcą w kategorii masters 100 został Nicolas Twardowski, który wygrał w finale z Robertem Stankowskim. Trzecie miejsce zajął Grzegorz Mazur. W kategorii challeger 50 pierwsze miejsce wywalczył Robert Twardowski, drugie – Roman Kowalski. W meczu o trzecie miejsce Klaudia Witas pokonała Jerzego Balickiego. W kategorii futures pierwsze miejsce zajął Łukasz Klich, drugie – Norbert Witas. W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się Dominik Twardowski, pokonując Piotra Bodziocha.

Tenis Park Open to cykl turniejów organizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha. Zawody mają wyłonić najlepszego tenisistę Bolesławca i okolic. Pod koniec sezonu rozgrywany jest turniej mistrzów Tenis Park Supermasters, w którym zawodnik z największą sumą punktów z całego sezonu otrzymuje Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym.

W styczniu zakończono rywalizację w cyklu turniejów za poprzedni rok. Tytuł Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym za rok 2015 w kategorii open wywalczył Nicolas Twardowski. W kategorii kobiet najlepsza okazała się Anna Olesińska.

Tenis Park Supermasters to turniej mistrzów rozgrywany na koniec każdego sezonu. W tym roku był to jeden z największych turniejów tenisowych rozegranych w Bolesławcu. Wystartowało w nim ok. 50 zawodników w 7 kategoriach. Poniżej prezentujemy wyniki z poszczególnych kategorii: