BTS Elektros Bolesławiec – KS Jelenia Góra 3:0

Seniorzy BTS Elektros Bolesławiec
istotne.pl 0 bts bolesławiec

W sobotę 17 października w sali I LO w Bolesławcu zmierzyły się teamy BTS Elektros i KS Jelenia Góra. Początek spotkania to walka punkt za punkt. Chwilę później jednak – z każdą minutą meczu – przewaga bolesławian powiększała się. Pierwszą partię gospodarze wygrali do 15, drugą – do 14.

W trzeciej odsłonie jeleniogórzanie przebudzili się i podjęli walkę. Przez większość tego seta obie drużyny grały punkt za punkt, jednak końcówka należała do bolesławieckiej ekipy, która wygrała trzecią partię 25:21, a całe spotkanie 3:0 (25:15, 25:14, 25:21).

Jutro (w niedzielę 18 października) nasi juniorzy zmierzą się na własnym parkiecie z Cuprum Lubin. Spotkanie będzie mieć miejsce w hali Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu (ul. Jana Pawła). Początek o 10:00. Wstęp wolny.